Diskusní fórum

Dne 7. 10. 2013 došlo ke změně podmínek pro vstup do diskuzního fóra. Od tohoto data musejí být všichni přispěvatelé registrováni a ověřeni. Bez registrace nelze zapsat žádný příspěvek.

Registrace a ověření se provádí následovně:

Pod tímto textem naleznete tlačítko Registrace, pod kterým je registrační formulář. Po jeho vyplnění Vám bude zaslán aktivační SMS kód, který vložíte do formuláře a poté vám zašleme mail s heslem, čímž se stanete registrovaným uživatelem. Po zadání SMS kódu můžete ihned zapisovat příspěvky, platnost kódu je 7 dnů.

Ověření je prováděno těmito způsoby:

  1. osobně na podatelně v budově A MěÚ, kam se musíte dostavit se svým občanským průkazem.
  2. elektronicky pomocí datové schránky nebo e-mailu.
    V případě žádosti zaslané datovou schránkou na ID MěÚ (skjbfwd) musí být registrovaný uživatel shodný s vlastníkem datové schránky, jinak nebude ověření akceptováno.
    V případě žádosti zaslané e-mailem na adresu elektronické podatelny (e-podatelna@ricany.cz) musí být žádost zaslána z mailové adresy, na kterou byla provedena registrace, a zároveň musí e-mail obsahovat platný (a zaručený) elektronický podpis vydaný certifikační autoritou. (Pozn.: Osoba uvedená v elektronickém podpisu musí být shodná s registrovanou osobou.)
    Žádost musí obsahovat jméno a příjmení registrované osoby.
  3. registrace SMS - platnost kódu je 7 dnů, poté budete opět vyzvání k zadání nového kódu.


UPOZORNĚNÍ:

Příspěvky, které obsahují hanlivé nebo xenofobní výrazy, jsou automaticky mazány.

Poukazujete-li ve svých příspěvcích na skutečnost, že byl spáchán některý z trestných činů vyjmenovaných v § 368 trestního zákoníku, je Vaší zákonnou povinností takovou skutečnost bez odkladu oznámit státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu. V případě, že oznámení neučiníte, můžete být potrestáni odnětím svobody až na tři léta.

Poznámka: Mazány budou rovněž příspěvky komerčního charakteru (např. inzeráty).

Pravidla diskusního fóra

7. 10. 2013

Co je zapovězeno na diskusním fóru: uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR urážet, pomlouvat, uvádět zkreslující a nepravdivé informace či vyhrožovat komukoli násilím podněcovat nenávist k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel, zejména na základě národnostní,...

pokračování


Zapište nové téma     Registrace     Přihlášení     Archiv diskusního fóra


Témata za posledních 7 dnů     Témata za posledních 30 dnů     Všechna témata

Téma Zapsal Počet
odpovědí
Poslední
odpověď
Tak jeste jednou separovany odpad na Fialce
nedostal jsem zadnou odpoved, prestoze jsem to oficialne hlasil pres web. Treba budeme mit s panem Zemberym vetsi stesti tentokrate. Takze opakujeme: Stanoviště kontejnerů na tříděný odpad v ulici ... (pokračování)
15.5.2017 13:35:49
Marek Stepanek
(reg. uživatel - sms)
0 
oprava chodníku
Dobrý den, je možné, aby někdo kompetentní zkontroloval dodělávku chodníku v ulici U Vodojemu přímo naproti popelnicím. Ještě před dvěma dny nebylo ukončení začištěno, tzn. přechod mezi starým a ... (pokračování)
11.5.2017 14:02:08
mudr. radomíra kubelková
(ověřený uživatel)
1
 NOVÉ: 1 
17.5.2017 8:27:03
Michal Svoboda
(ověřený uživatel)
Danajský dar?
Vážený pane starosto, není to tak dlouho, co jsem na těchto stránkách s Vámi řešil dar Antonína Koláčka pro stacionář Olga, jenž byl věnován městu v nápadné časové shodě s dodatečnou kolaudací ... (pokračování)
2.5.2017 22:18:53
Jaroslav Bartoněk
(ověřený uživatel)
44.5.2017 21:26:49
Jaroslav Bartoněk
(ověřený uživatel)
Doufám, že jde o omyl
Když jsem jel od Mukařova do Říčan, tak mně padla do oka zákazová svislá dopravní značka B 3, umístěná na počátku lesní cesty vedoucí od lomu až k Jurečku. Značka B 3 totiž značí zákaz vjezdu s ... (pokračování)
30.4.2017 21:51:19
Václav Macinauer
(ověřený uživatel)
3
 NOVÉ: 2 
22.5.2017 22:45:09
Vojtěch Nižňanský
(reg. uživatel - sms)

1-4/4

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál