5. ročník

www.prekvaptericany.cz                                                                                                                     aktuální 5. ročník participativního rozpočtování  PŘEKVAPTE ŘÍČANY 2020/2021

 

Dramatický souboj o dva miliony v Překvapte Říčany svedly náměty mostku přes potok a lanové mosty na dětské hřiště

13. 7. 2021

V kategorii námětů do dvou milionů panoval vyrovnaný souboj o druhé místo – tedy realizaci - mezi náměty na lanové mosty na dětské hřiště u Mlejňáku a mostek přes Říčanský potok za zimní halou. V malých projektech do půl milionu se umístil na druhém místě chodník k oblíbenému koupališti Jureček. Absolutním vítězem hlasování v pátém ročníku participativního rozpočtu Překvapte Říčany se stal námět na víceúčelové molo u rybníka Jureček. Vítězný námět kategorie do 2 mil. řeší bezpečnost chodců v ulici Rooseveltova kousek od náměstí. Do hlasování o námětech obyvatel města se zapojilo bezmála tisíc lidí. Nově umožnil přístup do hlasování i Portál občana města Říčany.

pokračování


HLASUJTE od 15. do 30. června 2021 pro náměty v 5. ročníku PŘEKVAPTE ŘÍČANY

11. 6. 2021

Všichni, kdo jste se již někdy v minulosti registrovali do Řídím Říčany, obdržíte hlasovací email. On-line můžete hlasovat i bez registrace po přihlášení do Portálu občana města Říčany.

pokračování


Letos pilotně zapojíme do hlasování Portál občana města Říčany

31. 5. 2021

Pokud jste registrovaní v Řídím Říčany přijde vám jako v předchozích ročnících hlasovací zvací e-mail. Pokud jste senioři bez přístupu k PC přijďte osobně hlasovat papírově do informačního centra na Masarykově náměstí či v rondelu. Nově můžete hlasovat i přes Portál občana města Říčany, kam se přihlásíte přes datovou schránku, mojeID, eObčanku či bankovní identitu. Pro hlasování v pátém ročníku Překvapte Říčany již není nutné se registrovat v Řídím Říčany.

pokračování


Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211


ID datové schránky: skjbfwd
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)