Bazárek 2016

27. 6. 2016

Ve čtvrtek 23.6.2016 jsme na našem Odboru sociálních věcí a zdravotnictví uspořádaly další bazárek pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Nejprve probíhal přípravný týden, ve kterém kdo chtěl, mohl přinést oblečení, boty, hračky či knížky. Všechno bylo pečlivě roztříděno a připraveno v jednotlivých kancelářích. V první kanceláři tak například byly kalhoty a kraťasy pro děti, v další trička a tílka, v další sukně a šaty a tak dále. Chodba byla pokryta mnoha páry bot a hraček.

Nezapomněly jsme ani na dospělé, kdy celá jedna kancelář nabízela oblečení větších velikostí. Ve chvíli, kdy se otevřely dveře s tím, že je bazárek oficiálně zahájen, byl rázem odbor plný dětí s doprovodem. Všem byly k dispozici tašky, které mohli plnit vybranými věcmi.

Účast na bazárku byla velká. Celkem k nám zavítalo přes 30 rodin s dětmi, které si odnesli velkou část nabízeného. Věci, které zůstaly, už nyní rozvážíme rodinám, které se z různých důvodů nemohli zúčastnit.

Moc bychom tímto chtěli poděkovat všem, kdo jakoukoli měrou do našeho bazárku přispěli a umožnili tak rozzářit mnoha dětem i rodičům na tvářích úsměvy.

Tým OSVZ-OSPOD

Přílohy

Pozvánka.pdf (312 kB)

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál