Česko-německé setkání o letních prázdninách

6. 5. 2019

Hledáte program na letní prázdniny? Jste ve věku 13-19let? Učíte se německy nebo umíte anglicky? Chcete mít pěkné zážitky z letních prázdnin, navázat nová přátelství a zdokonalit se v cizím jazyce?

   Česko-německé setkání o letních prázdninách                 http://www.ekoricany.org/uvod/logo%20ricany%20male.jpg

v německém Mirow!

                         

Komise pro partnerská města Říčany - Česko-německý fond budoucnosti - Úřad města Grabow

 

Máme pro vás velmi zajímavý program!

Partnerské město Grabow ve spolupráci s městem Říčany (Komisí pro partnerská města) za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti již v letech 2016 a 2018 uskutečnilo projekty První krok, Společně objevovat nové břehy a Jak vypadá budoucnost, ve které chceme žít. Tentokrát organizuje ve dnech 7.7.2019-13.7.2019 česko-německé setkání mládeže v německém Mirow. Projekt s názvem “ Vesnice = Nuda? Velkoměsto = Zábava? – Musíme si promluvit! si klade za cíl vytvořit nebo prohloubit přátelské vztahy mezi mládeží města Říčany a partnerského města Grabow (SRN), vzájemně se seznámit s druhou zemí, odstranit případné předsudky. Budeme se věnovat tématu demografických proměn ve společnosti, které budeme mediálně zpracovávat. Za účastnický  poplatek ve výši 4.500,-- Kč, zahrnující dopravu, program, ubytování a stravu (plná penze), můžete zažít nevšední program plný zábavy (jazyková animace, exkurze do Berlína, grilování, filmový večer, sportovní aktivity a další).

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme podrobnější informace a přihlášky!                              Neváhejte, akce se může zúčastnit pouze 15 osob!  

                                                                                               Kontakt: twinning@ricany.cz; dvorakova@gyri.cz 

Přílohy

Mirow_prihlaska.xlsx (161 kB)

Prohlášení o bezinfekčnosti_zdr. stavu_škodě_Mirow.docx (36 kB)

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál