Charitativní online dětský festival ČIPERKAFEST Z IZOLACE. Výtěžek bude věnován na říčanskou sbírku pro obětavé zdravotníky

27. 4. 2020

AKTUALIZACE: "Moc se omlouváme, ale z technických důvodů je vysílání Čiperkafestu z izolace PŘELOŽENO NA PONDĚLÍ 4. 5. od 15 hod. Moc nás to mrzí, ale technika bohužel někdy selže. Tak tedy 4. 5. na Mall TV, Bambule Tv, Lala TV a fb" omlouvá se a děkuje za pochopení organizátor koncertu.

Festival proběhne 29. 4. 2020 v čase 15.00 - 18.30 h. a přinese zábavu pro dětské publikum od nejmenších po teenagery. V přímém přenosu z bezpečí svých domovů nebo ze zkušebny vystoupí 23 nejpopulárnějších umělců dětské scény. Na koho se můžete těšit? 

Vystoupí například Čiperkové, Michal Nesvadba, Pískomil se vrací, břichomluvec Zdeněk Polách a Matýsek, Lumpína, Mína, Naty Hrychová, Tom Sean a mnoho dalších. Kromě toho budou mít diváci možnost nahlédnout i do zoologické zahrady nebo do divadla Kůzle a vidět, co se na těchto místech děje, když tam nejsou návštěvníci.

Kde můžete pořad sledovat: Mall TV, Lala TV, Bambule TV, YouTube a facebook Čiperků.

V průběhu celé akce a také na webu bude zveřejněn účet, na který budou moci diváci zasílat libovolné finanční částky. Výtěžek z akce se tentokrát pořadatelé koncertu rozhodli věnovat na sbírku, kterou vyhlásilo město Říčany pro obětavé zdravotníky. Celou dobu streamu bude zveřejněno číslo transparentního účtu 19-6131000227/0100 i QR kódem.

„Chceme tímto gestem poděkovat zdravotníkům, kteří denně nasazují svoje zdraví pro naše zdraví,“ říká jedna z organizátorek festivalu Jana Svobodová.

Časově neomezená veřejná sbírka vyhlášená městem Říčany je určena na podporu rodin zdravotníků z celé ČR, kteří zemřeli kvůli nemoci COVID-19 nebo v souvislosti s tímto onemocněním a také na podporu zdravotníků z celé ČR, kteří onemocněli nemocí COVID-19 a mají trvalé následky po zvláště těžkém průběhu nemoci (pobyt v nemocnici s připojením na plicní ventilaci nebo mimotělní oběh).

Čiperkafest je již zavedená značka dětského festivalu, letos v květnu měl proběhnout již třetí ročník.

www.ciperkafestzizolace.cz

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál