Diskusní fórum

 

 • Poděkování za částečné splnění slibu Zapsal: 16.11.2019 17:29:06 - Pavel Herda (reg. uživatel - sms)
  Je třeba být korektní a přes výhrady , které mám k vedení města i k některým jeho zastupitelům , je třeba jim poděkovat. Tímto bych rád za obyvatelé 16 let opomíjené ulice Štěchovické , chtěl poděkovat vedení města za částečné splnění předvolebního slibu - zhotovení prozatimního povrchu ( penetrovaný makadam ) a omezení nadměrného provozu v ulici Štěchovická. Jsme rádi , že po 16 letech dopisování a dohadování s různými zastupiteli, jsme prostřednictvím současného vedení města byli alespoň zčásti úspěšní.
  I nadále budeme situaci sledovat a doufat , že zbylé sliby , které jsme od pana starosty Kořena a místostarosty Michaličky dostali , budou také splněny. Jedná se o návrh na projektovou finalizaci asfaltového povrchu v ulici Štěchovická a řešení kalamitní situace v ulici Jizerská ( limitace autobusové a těžké nákladní dopravy ).Doufám , že splnění druhé části slibu nebude trvat dalších 16 let ( ačkoli hnutí Klidné město se na těch předchozích 16 letech podílelo pouze polovinou doby).
  Úmyslně poděkování píšu opět veřejně , aby všichni obyvatelé Říčan měli možnost sledovat dění uceleně , nikoli jen utržkovitě používáním manipulativních polopravd ( jak je v současné době velmi " moderní ").
  Děkujeme
  S pozdravem
  Pavel Herda
  přidat reakci

  Zpět k přehledu témat

  Město Říčany
  Masarykovo náměstí 53
  251 01 Říčany
  Ústředna:
  +420 323 618 111
  +420 323 618 211
  podatelna@ricany.cz
  (pro běžnou korespondenci)

  e-podatelna@ricany.cz
  (pro úřední podání)
  ID datové schránky:
  skjbfwd

  Najdete nás na Facebooku RSS kanál