Diskusní fórum

Dne 7. 10. 2013 došlo ke změně podmínek pro vstup do diskuzního fóra. Od tohoto data musejí být všichni přispěvatelé registrováni a ověřeni. Bez registrace nelze zapsat žádný příspěvek.

Registrace a ověření se provádí následovně:

Pod tímto textem naleznete tlačítko Registrace, pod kterým je registrační formulář. Po jeho vyplnění Vám bude zaslán aktivační SMS kód, který vložíte do formuláře a poté vám zašleme mail s heslem, čímž se stanete registrovaným uživatelem. Po zadání SMS kódu můžete ihned zapisovat příspěvky, platnost kódu je 7 dnů.

Ověření je prováděno těmito způsoby:

  1. osobně na podatelně v budově A MěÚ, kam se musíte dostavit se svým občanským průkazem.
  2. elektronicky pomocí datové schránky nebo e-mailu.
    V případě žádosti zaslané datovou schránkou na ID MěÚ (skjbfwd) musí být registrovaný uživatel shodný s vlastníkem datové schránky, jinak nebude ověření akceptováno.
    V případě žádosti zaslané e-mailem na adresu elektronické podatelny (e-podatelna@ricany.cz) musí být žádost zaslána z mailové adresy, na kterou byla provedena registrace, a zároveň musí e-mail obsahovat platný (a zaručený) elektronický podpis vydaný certifikační autoritou. (Pozn.: Osoba uvedená v elektronickém podpisu musí být shodná s registrovanou osobou.)
    Žádost musí obsahovat jméno a příjmení registrované osoby.
  3. registrace SMS - platnost kódu je 7 dnů, poté budete opět vyzvání k zadání nového kódu.


UPOZORNĚNÍ:

Příspěvky, které obsahují hanlivé nebo xenofobní výrazy, jsou automaticky mazány.

Poukazujete-li ve svých příspěvcích na skutečnost, že byl spáchán některý z trestných činů vyjmenovaných v § 368 trestního zákoníku, je Vaší zákonnou povinností takovou skutečnost bez odkladu oznámit státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu. V případě, že oznámení neučiníte, můžete být potrestáni odnětím svobody až na tři léta.

Poznámka: Mazány budou rovněž příspěvky komerčního charakteru (např. inzeráty).

Pravidla diskusního fóra

7. 10. 2013

Co je zapovězeno na diskusním fóru: uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR urážet, pomlouvat, uvádět zkreslující a nepravdivé informace či vyhrožovat komukoli násilím podněcovat nenávist k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel, zejména na základě národnostní,...

pokračování


Zapište nové téma     Registrace     Přihlášení     Archiv diskusního fóra


Témata za posledních 7 dnů     Témata za posledních 30 dnů     Všechna témata

Téma Zapsal Počet
odpovědí
Poslední
odpověď
Palec nahoru
Moje snacha měla problém ohledně umístění dcerky do školy v současném nouzovém stavu. Je zdravotnice a správně by měla dcera jít do školy v Krčské nemocnici, což by snaše dělalo potíže. Se svým ... (pokračování)
15.10.2020 18:31:58
Václav Macinauer
(ověřený uživatel)
0 
světla
Dobrý den, chci se zeptat, proč celá Bezručova ulice nesvítí po šesté hodině ráno, vlastně krom lampy naproti Pavilonu, stejně tak roh Domažlické a Dukelské, dále výpadek lamp na sídlišti Olivovna u ... (pokračování)
14.10.2020 7:06:12
MUDr. Radomíra Kubelková
(ověřený uživatel)
114.10.2020 13:55:27
Kateřina Lauerová
(reg. uživatel - sms)
Souhrnné stanovisko ke stavbě
Rád bych se zeptal, proč samospráva města Říčany postupuje při vyřizování žádostí o souhrnné vyjádření ke stavbě diskriminačně? Podle nových pravidel platí - cituji Nový postup žádosti o souhrnné ... (pokračování)
12.10.2020 14:22:28
Marek Hejduk
(ověřený uživatel)
313.10.2020 14:50:48
Marek Hejduk
(ověřený uživatel)
Opravdu máme tolik peněz?
Ve věži staré radnice se stále svítí – ve dne v noci už nejméně 3 týdny. Prostě někdo zapomněl zhasnout, je to běžné i na chodbě, často v noci i celý víkend. Ptáte se, proč to píši sem a neříkám ... (pokračování)
01.10.2020 20:18:15
Roman Lenárd
(ověřený uživatel)
612.10.2020 8:45:45
Jarda Fousek
(reg. uživatel - sms)

1-4/4

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál