Hudební skupiny Lake Malawi a The Drops zvou v neděli říčanské školáky na koncert!

21. 10. 2016

Město zve všechny říčanské školáky na hudební koncert kapel The Drops a Lake Malawi. Skupiny zahrají již tuto neděli 23. října od 17.00 hodin v KC Labuť. Všichni školáci a doprovod dětí do 10 let mají vstup zdarma, ostatní v předprodeji za 190 Kč.

Koncert pro všechny říčanské školáky se kvapem blíží! Do Říčan to totiž přijedou rozbalit kapely LAKE MALAWI a THE DROPS!

Na Městských slavnostech bohužel nemohly kvůli nepřízni počasí odehrát plánované koncerty, proto kapely vystoupí v náhradním termínu v neděli 23. října od 17.00 hodin v Kulturním centru Labuť. Všichni školáci a doprovod dětí do 10 let mají vstup zdarma, ostatní v předprodeji na webu KC Labuť za 190 Kč.

Jako předkapela vystoupí skupina The Drops. Pro někoho možná méně známá, s naším městem ji však pojí hlavní frontman Honza Doskočil. Zpěvák a baskytarista v roce 2013 zvítězil v Říčanech v soutěži Zlatý oříšek Středočeského kraje. Rocková skupina vznikla jako cover band, ale postupně se orientuje i na vlastní tvorbu. Další mezník v historii kapely je opět spojen s Říčany. V roce 2015 zde v kulturním centru získali diváckou cenu na multižánrovém hudebním soutěžním festivalu Wake up and Live. Stále častěji objíždí různé kluby a vystupují na různých městských akcích. Velkým úspěchem bylo i koncertování v zahraničí třeba v Liverpoolu, v Montreux nebo v Drážďanech.

Hudební třešinkou pak bude v šest večer vystoupení Lake Malawi, která zahraje pro školáky stejně jako loňský rok kapely Slza a Vypsaná fixa. Pódium na náměstí ovládne poměrně nová indie - popová skupina, ale s již ostříleným frontmanem Albertem Černým - původním členem již rozpadlé úspěšné skupiny Charlie Straight. Interpreti z Třince zpívají anglicky, působí v České republice a částečně sídlí také v Londýně.

Těšíme se na vás!

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál