Hvězdy StarDance zářily v sobotu v Říčanech

28. 2. 2017

Marie Doležalová a Marek Zelinka osvědčené moderátorské duo, které vytvořilo neopakovatelnou atmosféru šestého reprezentačního plesu města. V Říčanech se tak setkali předchozí i úřadující vítězové StarDance. Hlavní hosté večera, hvězdný taneční pár Zdeněk Piškula a Veronika Lálová, zatančili pro diváky vášnivé tango a smyslnou rumbu. Na další tóny převážně v rytmu rokenrolu se vždy parket zcela zaplnil. Kulturním centrem Labuť toho večera zněla hudba v podání BIGBANDu ČERVENÍ PANTEŘI, který vystřídala kapela FLAMINGOS.

Slavností atmosféra panovala i při vyhlašování ankety Sportovec roku 2016, která byla premiérově zařazena do plesového programu. Nejúspěšnější sportovci našeho města si za potlesku diváků převzali ocenění od pana starosty Vladimíra Kořena a radního Davida Michaličky.

Dívčí formace Madonna, z taneční školy Twist, zatančila naposledy domácímu publiku sestavu, která jim vynesla stříbro na loňském mistroství světa. Divákům se předvedly i čerstvé vítězky naší ankety v kategorii týmy - formace Queen. Dívky zatančily nápaditou sestavu s motivem Charlieho Chaplina. Dech se tajil při akrobatických prvcích tanečních párů.

Krátký odpočinek pro tanečníky nastal až při módní přehlídce večerních šatů butique Mia Bella. Šaty předvedly půvabné dívky z tanečního studia Dance EB, které zpestřily večer i jako tanečnice.

Vzácným hostem večera byla sopranistka Pavlina Senič. Operní a operetní pěvkyně, oceněná několika prestižními cenami z mezinárodních soutěží. Říčanskému publiku zazpívala známé songy k poslechu i tanci.

Za krásnou atmosféru děkujeme všem účinkujícím, hostům a společnosti RADIUS Říčany s.r.o., která byla generálním partnerem a sponzorem letošního plesu. Poděkování zaslouží také firmy Ekoflor pana Huberta, generální ředitelství Billa, manželé Votrubovi, restaurace a vinotéka Extravíno Rancheras, MAKS o.p.s. a v neposlední řadě sbor dobrovolných hasičů Říčany.

 

Prohlédněte si fotografie v galerii: http://www.ricany.cz/fotograf/galerie/2017_02_25_ples_mesta/index.html

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál