Ladův kraj informuje o dlouhodobých projektech

26. 2. 2019

Dobrovolný svazek, který sdružuje 24 obcí, podporuje už 18 let vzájemnou meziobecní pomoc, místní spolky a sdružení. Rozvíjí komunitní dění, kulturu a sport napříč mikroregionem. Spravuje turistické a cyklistické stezky a jejich značení.

 

 

  • Sbírka – i vy můžete přispět na revitalizaci stezek   

Každoroční údržba stezek stojí svazek nemalé náklady a nyní je nutno zajistit mimořádnou investici. Nejdelší stezce Krajem Josefa Lady je přes 10 let a žádá si rozsáhlejší opravy. Renovovány budou odpočinkové zóny s lavičkami, informačními tabulemi a značení stezek.          

Dárci mohou přispět během celého roku 2019 na účet Ladova kraje 107 - 1172230237/0100      

Ladův kraj děkuje všem za každou korunu darovanou na revitalizaci stezek. Více informací o sbírce naleznete na www.laduv-kraj.cz či na FCB facebook.com/LADUVKRAJ. 

  • Fotosoutěž - Čtyři roční období v krajině Josefa Lady

Fotíte rádi krajinu a přírodu? Po celý rok 2019 můžete Ladovu kraji posílat své fotografie, a to v následujících kategoriích: Ladovské jaro, Ladovské léto, Ladovský podzim, Ladovská zima. Soutěžit lze s 1 až 4 fotografiemi, do každé kategorie můžete poslat vždy jen jednu! V každé kategorii svazek vybere tři nejlepší fotografie, z nichž připraví kolekci 12 obrázků ze čtyř ročních období.  Z těchto fotografií vznikne kalendář a uskuteční se veřejná výstava.

Fotografie ve velikosti náhledu prosím posílejte až do 24. prosince 2019 na adresu: akce.laduv-kraj@laduv-kraj.cz s uvedením kategorie, popisem místa, obce či lokality a kontaktem.              Více o fotosoutěži naleznete na webu Ladova kraje.

  • Skupina na facebooku pro fotoamatéry – LADUV KRAJ VE FOTOGRAFII

Mnozí fotíte na svých procházkách krajinou opravdu hodně a je nám líto, že všechny fotky se do fotosoutěže nevejdou. Založili jsme proto novou uzavřenou skupinu na facebooku – LADUV KRAJ VE FOTOGRAFII. Připojte se k ní a sdílejte s ostatními snímky zajímavých míst.

  • Sledujte web a FB - neuteče vám nic z dění v obcích mezi Prahou a Sázavou.  

www.laduv-kraj.cz a facebook.com/LADUVKRAJ

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál