Mikulášská nadílka 2017

8. 12. 2017

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví i v letošním roce připravil pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí nadílku a zorganizoval pro ně několik akcí. Mikulášská nadílka za velké účasti malých dětí proběhla 5.12.2017 v KC Labuť, kde si děti užívaly odpoledne plné her, písniček a dárků. Dětem do dětských domovů i dětem, které se z různých důvodů nemohly Mikulášské nadílky zúčastnit, pracovnice sociálně-právní ochrany dětí dárky rozvezly.

Mikulášská nadílka není jedinou akcí, kterou pracovnice sociálně-právní ochrany dětí pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí připravují. Děti se v letošním roce mohly zúčastnit pobytu na horách v zimě i v létě, menší děti byly v bazénu na Fialce a radost jim opakovaně udělal i Bazárek.

Ráda bych tímto chtěla poděkovat kolegyním, které nad rámec své náročné práce dokáží, za finanční podpory našeho Města i sponzorů tyto akce připravit a zorganizovat.

V letošním roce nás dále podpořila společnost PENAM  a.s., pan J. Bartoněk, paní Daffye Vlčková, paní D. Koderová, pan Kája Barták, rodina Jančíkova, rodina Novákova, rodina Kopeckých, rodiče kategorie U14 Ragby klubu Říčany, MKG Říčany, Farní charita Říčany a Pekařství Frydrych. 

Děkujeme, Vaši pomoci si velice vážíme.

Blanka Spolková
Vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál