Návštěva sociálních pracovníků z partnerského města Opatówek

17. 10. 2018

Ve dnech 10.10.2018 - 13.10.2018 proběhla návštěva sociálních pracovníků z partnerského města Opatówek, kteří přijali pozvání sociálních pracovnic Odboru sociálních věcí a zdravotnictví na vzájemnou výměnu zkušeností.

Program, který byl připraven, se podařilo naplnit a tak kolegové měli možnost navštívit Cestu integrace, Dům s pečovatelskou službou Senior, Domov pro seniory ve Voděrádkách, Stacionář Olga, kde v době návštěvy senioři zpívali za doprovodu harmonikáře.

Kolegy zaujala i návštěva Geoparku, říčanského Muzea i lesní školky Pramínek. Příjemná byla návštěva Centra na Fialce s posezením na venkovní terase. Nejsrdečnějšího přijetí se našim hostům dostalo od dětí ze ZŠ Nerudova, kde děti reagovaly velmi přátelsky a s  chutí předvedly, co se stačily od začátku školního roku naučit.

Proběhlo i několik neformálních setkání s pracovnicemi našeho odboru  přímo na pracovišti nebo při večerním grilování, kde bylo stále o čem povídat. Celý pobyt byl završen návštěvou Prahy a příslibem další spolupráce a vzájemného setkání.

Blanka Spolková, Vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál