Výsledek vyhledávání textu 'Obřadní síň':

Vybrány jsou texty, které v názvu či obsahu obsahují všechna z hledaných slov v syntakticky různých tvarech, jimž odpovídá tentýž faktický význam (např. 'město', 'městem', 'městech'). Nalezené texty jsou seřazeny podle relevance. Pro jiné podmínky hledání použijte operátory vyhledávání.

 
Minimální délka slova jsou 4 znaky. Kratší slova budou při hledání ignorována.
Používejte diakritiku, na velikosti písmen nezáleží.
Nejdříve jsou zobrazeny texty, které nejvíce vyhovují hledané frázi (tedy podle relevance).


Vítání občánků

 

Zvány jsou děti s trvalým pobytem na území města Říčany, tj. ze všech jeho částí (Jažlovice, Kuří, Pacov, Radošovice, Strašín, Voděrádky) na základě podané přihlášky vyplněné rodiči. Jedná se o děti přibližně ve věku 3–6 měsíců. Parkovat lze před obřadní síní, fotograf zajištěn. Kontakty pro další informace:

pokračování


Říčanští posluchači premiérového ročníku virtuální univerzity třetího věku převzali osvědčení

3. 4. 2019

První cyklus virtuálních přednášek U3V Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy probíhal premiérově v Říčanech od října 2018 do letošního března. Dvacet dva posluchačů se účastnilo 20 přednášek na téma „Zdravé stárnutí“. Město podpořilo studium seniorů z Říčan finančně a technicky. Dům s pečovatelskou službou poskytl prostor. Zakončení dvouletého studia proběhne příští rok slavnostně v pražském Karolinu.

pokračování


Vítání občánků v Říčanech

12. 6. 2018

Narodilo se Vám miminko v termínu od 1. 4. – 31. 7. 2018, má Vaše dítě trvalý pobyt v Říčanech (Říčany, Radošovice, Strašín, Kuří, Voděrádky, Pacov, Jažlovice) a chtěli byste se zúčastnit slavnostního přivítání?

pokračování


Zemřel významný říčanský občan, ekonom a rybář Petr Semeniuk

26. 2. 2015

V sobotu 21. února zemřel po dlouhé nemoci ve věku 75 let prof. Petr Semeniuk, známý říčanský občan a dlouholetý předseda Českého rybářského svazu. Město Říčany tímto jeho rodině vyjadřuje hlubokou upřímnou soustrast.

pokračování


Město zve na výstavu fotografií Nejmohutnější památné stromy ČR

9. 2. 2015

Od 27. 2. 2015 do 13. 3. 2015 se v obřadní síni města Říčany na Masarykově náměstí koná výstava fotografií ”Nejmohutnější památné stromy ČR”.

pokračování


V Říčanech slavnostně představí novou knihu o alejích

13. 2. 2013

Nejen pro náruživé čtenáře a milovníky přírody přichystaly Říčany zajímavou akci o stromech. Ve čtvrtek 21. února 2013 odpoledne zve město širokou veřejnost na slavnostní uvedení knihy „Aleje – krása ohroženého světa“. Spolu s představením knihy se návštěvníci mohou těšit také na přednášku a promítání fotografií.

pokračování


1-6/6

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál