Výsledek vyhledávání textu 'Turistické informační centrum':

Vybrány jsou texty, které v názvu či obsahu obsahují všechna z hledaných slov v syntakticky různých tvarech, jimž odpovídá tentýž faktický význam (např. 'město', 'městem', 'městech'). Nalezené texty jsou seřazeny podle relevance. Pro jiné podmínky hledání použijte operátory vyhledávání.

 
Minimální délka slova jsou 4 znaky. Kratší slova budou při hledání ignorována.
Používejte diakritiku, na velikosti písmen nezáleží.
Nejdříve jsou zobrazeny texty, které nejvíce vyhovují hledané frázi (tedy podle relevance).


Turistické informační centrum

 

pokračování


Úřední hodiny a sídlo

 

Adresa: Městský úřad v Říčanech, Masarykovo náměstí 53/40, 251 01 Říčany Telefon: 323 618 111 - ústředna E-mail: podatelna@ricany.cz Umístění budov městského úřadu (pro zvětšení klikněte na obrázek) Úřední hodiny jednotlivých odborů: Úřední hodiny odboru správních agend a dopravy Oddělení registru vozidel a řidičských průkazů v budově F Městského úřadu v Říčanech na ...

pokračování


Historie města

 

Město Říčany, vzdálené přibližně 20 km jihovýchodně od Prahy, se rozložilo v mírně zvlněné, zalesněné krajině. Je místem k příjemnému bydlení a zaujme rovněž svou bohatou historií. Podle Hájkovy kroniky se první zmínka o Říčanech vztahuje k roku 748, kdy byla svedena bitva o říčanský dvůr. Mezi nepřehlédnutelné architektonické památky patří zřícenina kdysi honosného hradu z doby posledních ...

pokračování


Lodičky, šachová sada, koloběžky

6. 6. 2017

Pronájem lodiček na Mlýnském rybníku na sezónu 2017 je zahájen, vesla jsou k zapůjčení v Informačním centru na Masarykově náměstí. Od června do konce září bude otevřeno v sobotu a v neděli od 9.00 do 17.00 hod. V případě trvalého deště po celý den bude infocentrum zavřené.

pokračování


Které problémy Říčan jsou podle vás nejdůležitější? Hlasujte v další anketě Řídím Říčany

2. 11. 2015

Chceme pracovat na tom, co vás nejvíce pálí. Pro občany Říčan jsme proto připravili další hlasování v rámci projektu Řídím Říčany. To navazuje na tradiční setkání 10P - Desatero problémů, které se konalo v polovině září v kulturním centru Labuť. Vybírejte ze 14 největších problémů a pomozte nám naše město vylepšit!

pokračování


Jaké téma polepů na autobusové zastávky v Říčanech se vám líbí nejvíc? Hlasování prodlužujeme až do 23. listopadu 2015!

26. 10. 2015

Chcete vylepšit vzhled autobusových zastávek v Říčanech, ale nestíháte do konce října odhlasovat v projektu Řídím Říčany? Nevadí! Rozhodli jsme se totiž prodloužit termín hlasování až do 23. listopadu 2015. Na zvolení, jaké téma má autobusové zastávky zdobit, máte proto ještě necelý měsíc. Prohlédněte si 15 variant a vyberte z nich 5 nejlepších. Naopak až dvěma tématům můžete dát hlas minusový. Hlasovat může každý bez ohledu na trvalé bydliště a věk. Děkujeme za vaše hlasy!

pokračování


Turisté v Říčanech spojí návštěvu zajímavých míst s hledáním pokladů

4. 6. 2013

Chcete poznat zajímavá místa Říčan a zároveň jste nadšeným hráčem geocachingu? V tom případě se neváhejte vydat na nový turistický okruh pro pěší i cyklisty, který je zároveň i cestou hledání pokladů prostřednictvím GPS navigace.

pokračování


Aukční menu v Říčanech? Další e-aukce pro domácnosti, na mobilní volání a brzy i pro podnikatele

3. 6. 2013

První elektronická aukce pro občany Říčan přinesla výrazné úspory na dodávky energií. Vyvolala neuvěřitelný zájem u samotných občanů i v desítkách obcí a měst v celé republice. Nyní se chystá další kolo pro domácnosti a také první e-aukce pro podnikatele. Říčanští budou zřejmě opět první, kteří si budou moci v e-aukci vysoutěžit i levnější volání.

pokračování


Turisté v Říčanech spojí návštěvu zajímavých míst s hledáním pokladů

20. 5. 2013

Chcete poznat zajímavá místa Říčan a zároveň jste nadšeným hráčem geocachingu? V tom případě se neváhejte vydat na nový turistický okruh pro pěší i cyklisty, který je zároveň i cestou hledání pokladů prostřednictvím GPS navigace.

pokračování


Říčany připravují další kolo e-aukce na dodávky energií pro domácnosti a nově i pro podnikatele

24. 4. 2013

V polovině března se uskutečnila historicky první elektronická aukce na dodávky energií pro občany Říčan. Úspěšná akce, která občanům města přinesla úsporu 16,5 % na elektřině a skoro 30 % na zemním plynu, vyvolala neuvěřitelný zájem o e-aukci u samotných občanů i v desítkách obcí a měst v celé republice. Nyní se chystá v Říčanech další kolo pro domácnosti a také první e-aukce pro podnikatele.

pokračování


1-10/12  následující»  »»

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál