Prosincová nadílka

11. 1. 2019

V prosinci pracovnice Odboru sociálních věcí a zdravotnictví nadělovaly dárky a plnily přání seniorům i dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Dárky, které si děti i senioři přáli, nám pomohli zajistit rodiče dětí z MŠ Čtyřlístek s paní učitelkou J. Michaličkovou, Centrum Na Fialce a některé dárky bylo možné zakoupit i z finančního daru, který poskytla společnost Billa Česká republika. Paní Drbohlavová z Centra na Fialce věnovala obyvatelům DPS Senior vánoční hvězdu a zpříjemnila tak seniorům čas adventu.

Chtěla bych poděkovat všem jmenovaným, i těm, kteří nás během celého roku 2018 podporovali a pomáhali při dobročinných akcích pořádaných naším odborem - Farní charitě Říčany – paní M. Junkové, zahradnictví EKOFLOR Říčany, společnosti BURDA International.cz, s.r.o. personální ředitelce K. Nové, rodině P. Nováka, rodině Kopeckých, rodině Bartoňkových,  D. Koderové, Valerii Zrubecké, Zuzaně Meskařové, Tereze Fialové, Kájovi Bartákovi, Kubíkovi Hanzalovi,  V. Horníkovi i všem, kteří nám pravidelně přispívají do našeho dobročinného Bazárku – děkujeme, Vaší pomoci a podpory si nesmírně vážíme a přejeme Vám i všem čtenářům v novém roce 2019 pevné zdraví, štěstí, radosti a pracovní pohody.

Blanka Spolková, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál