Aktuality

Poptávka: Výkon TDS na Botanické centrum při základní škole u Říčanského lesa, Říčany

Lhůta a místo pro podání nabídek:  10. 8. 2021 do 12:00 hodin - pouze elektronicky na email stepanka.tajovska@ricany.cz Nabídky doručené zadavateli po uplynutí stanovené lhůty nebudou hodnoceny.

Oprava fasády budovy Na Návsi čp. 9 Jažlovice

Poptávka na stavební práce. Lhůta a místo pro podání nabídek: 6. 8. 2021 do 9:00 hodin - emailem - elektronicky na vera.krejcova@ricany.cz. Předmětem této zakázky je oprava fasády budovy Na Návsi čp. 9 Jažlovice. Upozorňujeme účastníky, aby si prostudovali přílohu č. 3 a 4

Parkovací automaty od 1. 8. dočasně mimo provoz z důvodu přechodu na nový systém

Parkovací automaty na Masarykově náměstí budou z důvodu přechodu na nový parkovací systém ode dne 1. 8. 2021 mimo provoz z důvodu demontáže nebo modernizace přístroje na místě. Po přechodnou dobu zhruba dvou týdnů zde nebude platit povinnost hradit parkovné. Nové parkovací automaty nebo modernizované parkovací automaty budou v provozu opět od 16. 8. 2021 po spuštění parkovacích zón. Na Masarykově náměstí budou k dispozici čtyři parkomaty pro platbu kartou či hotově. Spuštění nového systému parkování přinese moderní a rychlý způsob on-line platby prostřednictvím webu či mobilní aplikace MPLA. Výhodou je jednoduché prodloužení placeného stání odkudkoliv mobilem, tabletem či přes PC.

Kompletní rekonstrukce ulice Nedbalova začíná!

Říčanská radnice v ulici Nedbalova investuje zhruba 9 milionů korun do kompletní rekonstrukce ulice. Firma HES Stavební, s. r. o., která vyhrála výběrové řízení, v první etapě provede práce na inženýrských sítích. Vybudována a opravena bude dešťová a splašková kanalizace a vodovod. V druhé etapě firma vybuduje jednostranný chodník, opraví povrch komunikace a instaluje veřejné osvětlení.

Poptávka: Chodník u dopravního hřiště, Říčany

Lhůta a místo pro podání nabídek: 2. 8. 2021 do 9:00 hodin  - emailem – elektronicky na stepanka.sritrova@ricany.cz nebo osobně (Masarykovo náměstí 53/40, 251 01, Říčany)

Brigáda

Hledáme brigádníky starší 18 let na práci s PC. Nástup ihned (od srpna) do září 2021. Odměna 120 Kč/hod.

Rozšíření služeb registru vozidel MěÚ Říčany. Zavedení hromadného podání by mělo zkrátit čekací dobu pro občany

Z důvodu stále častějšího požadavku na registraci většího počtu vozidel najednou, připravuje MěÚ Říčany rozšíření služeb registru vozidel, a to zavedením tzv. hromadného podání. Cílem je zkrácení čekací doby pro občany, kteří v drtivé většině požadují jeden úkon (převod vozidla, změna údajů, ztráta technického průkazu, vydání registrační značky atd.). Služba hromadného podání bude zpřístupněna klientům s žádostí na 5 a více úkonů. MěÚ Říčany si od služby hromadného podání slibuje zlepšení služby registru v důsledku zrychlení odbavení a zkrácení čekací doby pro občany.

Odstávka elektřiny dne 11. 8. 2021 uzavře provoz úřadu na Masarykově nám.

Vážení občané, z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektřiny ve středu 11. 8. 2021 budou obě budovy úřadu na Masarykově náměstí - Radnice a Stará radnice (č.p. 53 a 83) - v tento úřední den UZAVŘENY. Provoz infocentra ve Staré radnici bude omezen a v době, kdy nepůjde elektřina, nebude možný prodej zboží ani parkovacích karet.

2. a 9. 8. matrika otevřena do 16:00

V pondělí 2. 8. a v pondělí 9. 8. bude kancelář matriky otevřena do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Pátrání po pachateli krádeže koloběžky

POLICIE ČR ÚZEMNÍ ODBOR PRAHA VENKOV-JIH žádá o pomoc při pátrání po neznámem pachateli, který dne 12. 7. 2021 okolo 16:45 hodin odcizil na nádraží ČD v Říčanech v rondelu koloběžku. Zajištěna byla zámkem, který pachatel přestřihl a koloběžku odcizil. Pachatele zaznamenaly kamery v rondelu. Koloběžka: zn. Kostka, žluté barvy, nálepka koloběžíme držák na řídítkách a blatníky.

archiv starších příspěvků

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál