Revitalizace Masarykova náměstí

 

Architektonická studie navrhne budoucí podobu Masarykova náměstí v Říčanech

Masarykovo náměstí v Říčanech čeká proměna. Město Říčany zahajuje práci na koncepční studii, která navrhne budoucí podobu náměstí odpovídající současným i budoucím potřebám obyvatel i návštěvníků. Cílem studie je zkvalitnit veřejný prostor v této části města, a nabídnout obyvatelům nový prostor pro práci a relaxaci v kontaktu s okolními částmi města.
Práce na koncepční studii jsou na úplném počátku a již nyní je otevřena pro Vaše podněty a nápady. Na základě Vašich podnětů bude vypsána architektonická soutěž, jejíž vítěz nejlépe propojí potřeby obyvatel s udržitelným rozvojem města. Zapojte se do plánování - zajímá nás jak to vidíte vy!
Celá anketa vám zabere zhruba 15 - 20 minut. Pokud budete chtít práci přerušit a vrátit se k ní později, klikněte na tlačítko “Pokračovat později” na horní liště. Všechny informace o chystaném záměru najdete na webových stránkách města Říčany. Zde najdete také veškeré výsledky participativního plánování s veřejností.

Měníme Masarykovo náměstí společně.

 

zapojte se do plánování!

DOTAZNÍK K REVITALIZACI NÁMĚSTÍ v elektronické podobě on-line: ricany.urad.online

 

​Ptáme se vás v letní kanceláři starosty: Jak má v budoucnu vypadat Masarykovo náměstí v Říčanech?

25. 6. 2021

​Koncem června byl na Masarykově náměstí instalován obytný modul zdarma zapůjčený společností KOMA. Po celé prázdniny zde bude mít ve vybraných časech hodiny pro veřejnost starosta města. Dočasně instalovaná letní kancelář je zde právě pro vás. Chceme vám být blíž a chceme s vámi diskutovat. Tím hlavním tématem bude start projektu Revitalizace Masarykova náměstí.

pokračování


Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál