V Říčanech se očkuje!

24. 2. 2021

Dnes 24. února zahájilo zkušební provoz velkokapacitní očkovací centrum v říčanské sportovní hale, ostrý provoz začne 1. března.

Projekt vybudování velkokapacitního očkovacího centra v městské sportovní hale v Říčanech u Prahy se blíží ke zdárnému konci. Zdravotníci dnes v rámci zkušebního provozu aplikovali první vakcíny a od pondělí 1. března zde budou příchozí očkovat již ve standardním režimu od pondělí do pátku 8 hodin denně (8:00 - 16:00). Na realizaci náročného projektu spolupracovalo město Říčany, Nemocnice AGEL Říčany a hejtmanství Středočeského kraje. 

Dnešnímu zahájení zkušebního provozu očkovacího centra předcházela náročná příprava jak ze strany města Říčany, které v krátkém termínu a na své náklady realizovalo kompletní přeměnu městské sportovní haly na očkovací centrum, tak říčanské nemocnice, které se podařilo zajistit všechny potřebné personální i materiální požadavky.

Veškeré informace pro zájemce o očkování včetně návodů na registraci, dotazníku a odpovědí na nejčastější otázky jsou k dispozici zde: Informace pro zájemce o očkování

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211


ID datové schránky: skjbfwd
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)