Aktuality

Uzavírka části Černokostelecké ulice od 14. do 15. září 2021

Krajský úřad Středočeského kraje, odbor dopravy, vydal rozhodnutí o omezení dopravy na silnici č. I/2 z důvodu opravy povrchu komunikace, a to v katastru Říčan a Mukařova.

Pirátův park na Strašíně krátce mimo provoz

Ve dnech 2. a 3. září bude z technických důvodů uzavřeno dětské hřiště Pirátův park v ulici U Ládek na Strašíně. Po provedení drobných oprav a nátěrů vám bude opět hřiště k dispozici 4. září. Děkujeme za pochopení.

Očkování nově v Čestlicích

LETNÍ KINO Říčany 2021

Neobvyklá a zajímavá místa promítání filmů po celých Říčanech. Co hrajeme, kdy a kde?

Radniční hodiny dočasně mimo provoz

Dnes bude firma zajišťující servis radničních hodin provádět demontáž vadné vypínací spojky nátahu hnacího závaží hodin. Bude nutné vyrobit spojku novou. Po dobu zhruba dvou týdnů nebudou hodiny v provozu.

Svoz velkoobjemového odpadu: Podzim 2021

Město Říčany ve spolupráci se svozovou společností Marius Pedersen, a. s., připravuje mobilní svoz velkoobjemového odpadu z domácností, a to v podzimním období. Přistavení kontejnerů bude probíhat za asistence městské policie, která dohlédne na to, aby občané odevzdávali přiměřené množství odpadů. Pro další druhy odpadů, pro něž není velkoobjemový kontejner určen, je otevřen sběrný dvůr Na Fabiáně (přístup z Říčanské).

ŘÍČANSKÉ SLAVNOSTI, ANEB HUDBOU KE ZDRAVÍ

Zveme vás na bohatý program, který proběhne na třech pódiích a ploše Lázeňské louky. PROGRAM NA LÁZEŇSKÉ LOUCE A V KLUBU CESTA V SOBOTU 11. ZÁŘÍ 2021

Ulice Pod Drahou bude mít nový povrch i dopravní režim

Dnešním dnem začíná oprava povrchu ulice Pod Drahou. Součástí toho bude i realizování dopravního opatření, které omezí objíždění železničního přejezdu. Ulice bude průjezdná pouze v jednom směru od ulice Thomayerova k Roklanské. Pro cyklisty zůstane ulice průjezdná obousměrně.

Nabídnete městu vánoční strom?

Vlastníte urostlý strom, který by byl vhodný jako vánoční na Masarykově náměstí? Pokud máte zájem ho nabídnout městu Říčany, neváhejte. O vše potřebné se postaráme. Kontaktujte: Oddělení technické správy města, správa zeleně - Ludmila Součková e-mail: ludmila.souckova@ricany.cz

​Ptáme se vás v letní kanceláři starosty: Jak má v budoucnu vypadat Masarykovo náměstí v Říčanech?

​Koncem června byl na Masarykově náměstí instalován obytný modul zdarma zapůjčený společností KOMA. Po celé prázdniny zde bude mít ve vybraných časech hodiny pro veřejnost starosta města. Dočasně instalovaná letní kancelář je zde právě pro vás. Chceme vám být blíž a chceme s vámi diskutovat. Tím hlavním tématem bude start projektu Revitalizace Masarykova náměstí.

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál