Aktuality

Město pronajme cykloboxy u říčanského nádraží

Nabízíme k pronájmu uvolněná místa v cykloboxech u rondelu.

Žádost o součinnost při pátrání

Policie ČR obvodní oddělení Říčany žádá o součinnost při pátrání po pachateli krádeže jízdního kola na nádraží ČD v Říčanech.

Bezručova ulice u nemocnice z důvodu oprav od července neprůjezdná

V termínu od 1. 7. do 25. 9. 2019 bude uzavřena ulice Bezručova v úseku Smiřických – Dukelská. Důvodem je oprava komunikace a chodníku.

Plánované přerušení dodávky vody

V souvislosti s probíhající rekonstrukcí ulice Politických vězňů bude dne 25. června od 7 do 19 hodiny přerušena dodávka vody v ulicích 17. listopadu, Barákova, Cesta Svobody, Pod Lihovarem, Politických vězňů a U Trati. Konkrétní čísla popisná budov, kterých se bude odstávka týkat, se dočtete v příloze. Zajištěno bude náhradní zásobování umístěné ve třech lokalitách: křížení ulic 17. listopadu a Nádražní, Politických vězňů u Finančního úřadu a parkoviště OC Lihovar.

Setkání s architekty nad návrhem strategie rozvoje přednádražního prostoru 13. června

Od 20. května je na Cestě Svobody umístěna výstava s návrhem strategie rozvoje přednádražního prostoru v Říčanech. Ve čtvrtek 13. června se opět můžete setkat s autory návrhu. Architekti společnosti UNIT budou odpovídat na vaše dotazy od 17 do 19 hodin. Setkání proběhne u výstavních panelů na Cestě Svobody podél bytových domů na Fialce.

Setkání mládeže v německém Mirow

Tento týden probíhá česko-německé setkání mládeže v německém Mirow, které nese název „Vesnice = Nuda? Velkoměsto = Zábava? – Musíme si promluvit!, kterého se účastní žáci a studenti z partnerských měst Grabow a Říčany.

Město opravuje chodník a začne s opravou komunikace v ulici Řípská

V termínu od 8. do 19. 7. 2019 bude z důvodu opravy komunikace a chodníku úplně uzavřena ulice Řípská v úseku ulic Široká – V Chobotě.

Omezení na Černokostelecké

V rámci projektování rekonstrukce ulice Černokostelecká, provede v úterý 25. 6. 2019 od 11 do 15 hodin zhotovitel pro ŘSD průzkumné sondy na této komunikaci.

Obří nafukovací vodní skluzavka v Říčanech

Přijďte se klouzat na Rooseveltku v sobotu 15. června od 12 hodin v rámci akce PO ČESKU NA ZADKU! Zábava pro celou rodinu. Dvě stě metrů pro vaše jízdy. Nezapomeňte si přinést plavky, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné nafukovací atrakce.

Uzavírka komunikace Rooseveltova v souvislosti s akcí Slide Czech 15. června

V souvislosti s připravovanou společenskou akcí a umístěním obří vodní nafukovací skluzavky, bude v sobotu 15. 6. 2019 od 6 do 22 hodin úplně uzavřena část komunikací Rooseveltova, Na Obci a Jizerská.

Město Říčany
Masarykovo náměstí 53
251 01 Říčany
Ústředna:
+420 323 618 111
+420 323 618 211
podatelna@ricany.cz
(pro běžnou korespondenci)

e-podatelna@ricany.cz
(pro úřední podání)
ID datové schránky:
skjbfwd

Najdete nás na Facebooku RSS kanál